Společnost Lucky Man Films byla založena režisérem a producentem Davidem Ondříčkem v roce 1999. Jsme produkční a kreativní společnost, kde je talent na prvním místě. Jde nám především o vytvoření kvalitních a originálních projektů v oblasti filmu, reklamy a televize.

 

Mezi celovečerní filmy, které jsme vytvořili, patří kultovní Samotáři, Jedna ruka netleská, Grandhotel, oceňovaný snímek Ve stínu, Ztraceni v Mnichově režiséra Petra Zelenky nebo spolupráce na mezinárodní projektu Anthropoid režiséra Seana Ellise. Nejnovějším snímkem v produkci Lucky Man Films je film Zátopek, který vstoupil do kin v roce 2021.

 

V komerční oblasti spolupracujeme s množstvím výrazných režisérských osobností jako je Alice Nellis, Jan Hřebejk, Jan Vejnar a další. Podporujeme mladé talentované režiséry a snažíme se přispět k vývoji jejich kariéry.

 

 

Natočili jsem přes  200 televizních reklam například pro klienty Ahold, Carsberg, Danone, Vodafone, T-mobile, Nestlé, Société Générale, Panasonic, Škoda Auto, Unicef, Amnesty International a mnoho dalších.