Společnost Lucky Man Films byla založena režisérem a producentem Davidem Ondříčkem v roce 1999. Jsme produkční a kreativní společnost, kde je talent na prvním místě. Jde nám především o vytvoření kvalitních a originálních projektů v oblasti filmu, reklamy a televize.

 

Mezi celovečerní filmy, které jsme vytvořili, patří kultovní Samotáři, Jedna ruka netleská, Grandhotel, oceňovaný snímek Ve stínu a Ztraceni v Mnichově režiséra Petra Zelenky. Nejnovějším snímkem, který vznikal ve spolupráci s Lucky Man Films je mezinárodní projekt Anthropoid režiséra Seana Ellise a dokument Zátopek.

 

V komerční oblasti spolupracujeme s množstvím výrazných režisérských osobností jako je Alice Nellis, Jan Hřebejk, Jan Vejnar a další. Podporujeme mladé talentované režiséry a snažíme se přispět k vývoji jejich kariéry.

 

 

Natočili jsem přes  200 televizních reklam například pro klienty Ahold, Carsberg, Danone, Vodafone, T-mobile, Nestlé, Société Générale, Panasonic, Škoda Auto, Unicef, Amnesty International a mnoho dalších.

 

V nejbližších měsících plánujeme další projekty, včetně celovečerního snímku Zátopek, který je nyní ve stádiu postprodukce a do kin bude uveden v létě 2021.