Lucky Man Film je společnost založená v roce 1999 režisérem, producentem a scénáristou Davidem Ondříčkem a jejíž výkonnou ředitelkou je již deset let producentka Daria Špačková.

Jsme filmová produkce, která dělá projekty, za kterými si stojí. Naším krédem je naprostá soustředěnost na práci, kvalita našich projektů a radost ze samotného filmu, díky které děláme jen to, co nás baví.

 

Natočili jsme oceňované celovečerní filmy jako jsou Samotáři, Zátopek, Jedna ruka netleská, Grandhotel, Ve stínu, Ztraceni v Mnichově a česko-americko-anglicko-francouzský film Anthropoid.

 

Naše filmy se promítají po celém světě a navštěvují prestižní filmové festivaly: Berlinale, Palm Springs International Film Festival, Toronto International Film Festival, Thessaloniki International Film Festival, Karlovy Vary International Film Festival, Santa Barbara International Film Festival, Warsaw International Film Festival, International Film Festival Mannheim-Heidelberg nebo třeba Monte-Carlo Television Festival.

 

Točíme reklamy pro firmy Panasonic, Coca Cola, T-mobile, Vodafone, Nestlé, Societe Générale, Carlsberg, Danone, Amnesty International, McDonald‘s, Ahold, Centropol a mnoho dalších.

 

Filmovou akvizici pro Lucky Man Films zajišťuje společnost Mucha / Ondříček, kterou vede výkonný ředitel Mezinárodního Festivalu Karlovy Vary, Kryštof Mucha.

 

Prostřednictvím naší práce chceme dělat svět lepší.

 


 

Všechny naše projekty realizujeme v souladu s pravidly pro greenfilming.